הטלפון שלנו

072-33-80-925

דוא"ל

samarly@netvision.net.il

כתובתינו

המסגר 9, הוד השרון

דיאגנוסטיקה ורכבים היברידיים

התחדשתם ברכב היברידי? הנה כל מה שחשוב לדעת על הטיפול בו לאורך השנים

בשנים האחרונות, רואים על הכביש יותר ויותר מכוניות היברידיות, ולא קשה להבין מדוע. הן הרבה יותר ירוקות וחסכוניות בדלק, ולכן משתלמות מאוד בטווח הארוך. עם זאת, חשוב ביותר כי כל מי שרוכש רכב היברידי, יהיה מודע למספר הבדלים משמעותיים בתחזוקתו לעומת רכבים אחרים.

ראשית, חשוב ביותר לדעת כי כל עבודת תחזוקה, גם הקטנה ביותר, חייבת להתבצע על ידי אדם עם תעודת הסמכה לטיפול ברכב היברידי. זאת, מכיוון שמדובר ברכב בעל מערכת חשמל במתח גבוה, שמגיעה ל650 וולט. לכן, כל טיפול ברכב דורש ידע נרחב של המערכת החשמלית, כמו גם שימוש בציוד מגן, וטיפול שמתבצע על ידי אדם לא מוסמך, עלול להיות מסכן חיים.

בנוסף, בשל ההבדל המהותי בין רכבים היברידיים לאחרים, הטיפול בהם מתבצע בצורה שונה לגמרי. לכן, גם הטיפול הפשוט ביותר, שאינו מתבצע על ידי מומחה לתחום, עלול לגרום נזק כבד לאוטו. בין החלפת נורה, עבודות פחחות והתקנת מערכת מולטימדיה, כמו גם דיאגנוסטיקה לרכבים היברידיים, חשוב ביותר שתדעו שהרכב נמצא בידיים טובות ומקצועיות. אז בכל פעם שהולכים עם הרכב לאיש מקצוע, תדאגו לראות כי הוא מחזיק בתעודת הסמכה לטיפול ברכב היברידי.

מעבר לטיפולים, חשוב גם להכיר כמה טיפים חשובים למניעת שחיקת הסוללה, שייתנו לה חיים ארוכים ככל שניתן ויחסכו לכם השקעה נכבדה בהחלפתה. כאן, הדבר המרכזי שחשוב לדעת הוא שהטמפרטורה היא הפרמטר המשמעותי ביותר באורך חיי הסוללה. ככל שהיא תהיה נמוכה יותר, כך הסוללה תשרוד זמן רב יותר. לכן, מומלץ ביותר לחנות במקום מוצל ככל שניתן, במיוחד בימים חמים. בנוסף, חשוב מאוד לשים לב שפתח האוורור של הסוללה יהיה נקי ויישאר פתוח. מיד עם קבלת הרכב, בדקו היכן נמצא הפתח, ותוודאו כי אינו נחסם לאורך השנים.

דגש נוסף בדאגה לחיי הסוללה הינו מניעת לחות בתוך הרכב. לחות גבוהה, שמגיעה אל הסוללה דרך פתחי האוורור, עלולה לגרום לנפילת מתח, אשר תדרוש תיקון ואף החלפה של הסוללה. לכן, כדי למנוע כניסת לחות, מומלץ לפתוח מעט את החלון אם מפעילים חימום, ולהימנע ככל האפשר משתיית משקאות חמים בנסיעה.

לקבלת פרטים ולתיאום תור
טרם הגעתך למוסך

חייג 072-33-80-925 או מלא פרטיך
בטופס ונחזור אלייך בהקדם

השירותים שלנו

מכונאות רכב – יונדאי​

מרכז שירות דני סמרלי מתמחה בכל הטיפולים לרכב, עם דגש והתמחות גם במכונאות. אצלנו, מכונאות רכב יונדאי הינה דרך שכן אנו פועלים כמרכז שירות מורשה מטעם יונדאי עשרים שנים ברציפות.

מיזוג אוויר – יונדאי​

לטוב ולרע, ישראל הינה ארץ חמה ואפילו בחורף שלנו יש מעט גשם אבל הרבה מאוד שמש. אם יש לכם רכב מבית יונדאי אין ספק שגם אצלכם מופעל מיזוג האוויר כאשר אתם רוצים ליהנות מנסיעה נעימה.

דיאגנוסטיקה ורכבים היברידיים

בשנים האחרונות, רואים על הכביש יותר ויותר מכוניות היברידיות, ולא קשה להבין מדוע. הן הרבה יותר ירוקות וחסכוניות בדלק, ולכן משתלמות מאוד בטווח הארוך.עם זאת, חשוב ביותר כי כל מי שרוכש רכב.

פחחות וצבע ליונדאי​

במרכז השירות דני סמרלי שבהוד השרון ניתנים כל שירותי הרכב, התחזוקה והתיקונים לרכבי יונדאי. לצד חשמלאות רכב, מכונאות, מיזוג אוויר מבצעים במקום את כל תיקוני הפחחות והצבע.

Call Now Button