הטלפון שלנו

072-33-80-925

דוא"ל

samarly@netvision.net.il

כתובתינו

המסגר 9, הוד השרון

מכונאות רכב – יונדאי​

מרכז שירות דני סמרלי מתמחה בכל הטיפולים לרכב, עם דגש והתמחות גם במכונאות. אצלנו, מכונאות רכב יונדאי הינה דרך שכן אנו פועלים כמרכז שירות מורשה מטעם יונדאי עשרים שנים ברציפות.

כל סוגי הטיפולים והתחזוקה
במרכז השירות אנו מבצעים את כל סוגי האבחון, הטיפולים והתיקונים הנדרשים בהתאם למצבו המכאני של הרכב ובהתאם להנחיות היצרן. בין השאר, אנו מתמחים במכלולים של כל דגמי יונדאי, הן החדישים והן הוותיקים. אם הרכב שלכם גמא את 15,000 הקילומטרים הראשונים או שהוא כבר זקוק לטיפול לאחר שגמא 100,000 או אפילו יותר – המכונאים שלנו יטפלו בו באופן הטוב ביותר.

מכונאות רכב – יונדאי כוללת את מכלול הטיפולים, לרבות החלפת שמנים ומסננים, טיפול בחגורות הינע, מצתים ושסתומים. נוכל להציע שיפור התפעול והארכת החיים של הרכב בזכות תוספי דלק איכותיים, שאותם ניתן להוסיף בכל 10,000 אן 15,000 ק”מ, על פי רוב. אנו מבצעים במהימנות רבה כוונונים של האלטרנטור, מטפלים במערכות קירור, בודקים למען בטיחותכם את מנגנוני הבלמים, הרפידות, נוזלי הבלם.

אצלנו ניתן לבצע את כל הבדיקות התקופתיות, לרבות גל ההינע, המתלים, גיר והגה. ללא קושי נבדוק את כל הצינורות, נוודא כי אין סדקים או בקעים מסוכנים, שכל הגומיות תקינות ושאין דליפות שמנים. לאחר כל בדיקה, אנו מעדכנים את הלקוח אודות הממצאים, ומה שצריך או כדאי לבצע, כדי שהרכב יהיה תמיד במצב מיטבי מכסימלי מבחינה מכאנית ומכל בחינה אחרת.

היונדאי שלכם בידיים טובות
אצלנו, מכונאות רכב – יונדאי מבוססת על אנשי מקצוע מנוסים, על ציוד בדיקה ראוי וכמובן על הקפדה כל סטנדרט מחייב. כל רכב שמגיע לטיפול ולבדיקה עובר סקירה מלאה וגם לאחר כל תיקון נבדק כי הרכב יכול לנסוע לדרכו בבטחה. כל זאת, במחירים הוגנים.

מכונאות רכב – יונדאי​
מה עוד ניתן למצוא אצלנו, במרכז שירות דני סמרלי? אנשי השירות והבוחנים מעניקים שירות ללקוח ברמה גבוהה ובחיוך רחב.

השירות המסור ניכר גם במכונאות וגם בשירותי המיזוג, הפחחות וכל היתר.

תוכלו להשאיר את הרכב ללא חשש גם לצורך שירות להעברת טסט רישוי שנתי והכי חשוב – תהיו רגועים מכך שרכב שלכם תמיד מטופל בידיים טובות.

לקבלת פרטים ולתיאום תור
טרם הגעתך למוסך

חייג 072-33-80-925 או מלא פרטיך
בטופס ונחזור אלייך בהקדם

השירותים שלנו

מכונאות רכב – יונדאי​

מרכז שירות דני סמרלי מתמחה בכל הטיפולים לרכב, עם דגש והתמחות גם במכונאות. אצלנו, מכונאות רכב יונדאי הינה דרך שכן אנו פועלים כמרכז שירות מורשה מטעם יונדאי עשרים שנים ברציפות.

מיזוג אוויר – יונדאי​

לטוב ולרע, ישראל הינה ארץ חמה ואפילו בחורף שלנו יש מעט גשם אבל הרבה מאוד שמש. אם יש לכם רכב מבית יונדאי אין ספק שגם אצלכם מופעל מיזוג האוויר כאשר אתם רוצים ליהנות מנסיעה נעימה.

דיאגנוסטיקה ורכבים היברידיים

בשנים האחרונות, רואים על הכביש יותר ויותר מכוניות היברידיות, ולא קשה להבין מדוע. הן הרבה יותר ירוקות וחסכוניות בדלק, ולכן משתלמות מאוד בטווח הארוך.עם זאת, חשוב ביותר כי כל מי שרוכש רכב.

פחחות וצבע ליונדאי​

במרכז השירות דני סמרלי שבהוד השרון ניתנים כל שירותי הרכב, התחזוקה והתיקונים לרכבי יונדאי. לצד חשמלאות רכב, מכונאות, מיזוג אוויר מבצעים במקום את כל תיקוני הפחחות והצבע.

Call Now Button